Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1432 hodnocení
5
1409x
4
19x
3
4x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
A
Antonín
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2017
+ rychlost doručení
- nevím
+ Dobře zabalené zboží, vydrželo i hod přes branku na zamkovou dlažbu od kurýra, ač na krabici byl jasně čitelný nápis křehké....
+ dobrý sortiment
+ přehledné řazení
+ osobní odběr
- nevím
Rychlá expedice, osobní odběr zdarma, platba kartou.
S
smile
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2017
+ možnost vyzvednutí na prodejně v Brně
+ osobní přístup a možnost si zboží prohlédnout na prodejně - nakonec jsme po konzultaci koupili jiný typ mlýnku
- viz výše, nakonec jsme na prodejně koupili jiný typ mlýnku (dražší) a bohužel jsem si neověřila e-shopovou cenu mlýnku na internetu (ve stejném obchodě) - takže jsme zbytečně zaplatili o 140,- czk navíc
mlýnek měli na skladě, nicméně zpráva o možnosti vyzvednutí přišla až za 2 dny. V prodejně rádi poradí - jen pozor na cenu - e-shopová cena ve stejném obchodě je významně nižší, než cena na prodejně.
M
mirda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2017
+ sortiment, ceny
- neznám
+ Obchod nabízí zboží které není všude v obchodech. Jmenovitě jde o obě položky, které nejsou v nabídce většiny obchodů.
- Chybí volba odeslání na poštu pokud není jiné východisko. Je to osobní názor.
Určitě se vyplatí tento obchod navštívit a vyzkoušet. Za sebe můžu říct, že mě vyšli velmi ochotně vstříc.
H
Hanka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2017
+ Velký výběr zboží
Doporučuji
K
KRAKEN
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2017
+ Rychlost,levnější zboží
- Žádné
Super
+ Znalost problematiky nabízeného zboží, což se projeví v kvalitě komunikace a poradenství.
- Délka dodací doby, což ale není ovlivněno prodejcem, ale přepravní službou. Zvolil jsem přepravu pomocí Zásilkovny.cz, kterou prodejce nabízí a
Prodejce velmi doporučuji!Znalost problematiky je znát, což se projevilo i v kvalitě komunikace s prodejcem. Dokážou i skvělě poradit. Jediným mínusem je délka dopravy. Objednal jsem 26.4, zboží jsem obdržel až 3.5. Toto ,ale není ovlivněno prodejcem, ale zvolenou přepravou. Zvolil jsem přepravu pomocí Zásilkovna.cz, kterou prodejce také nabízí a i když jsem tak volil poprvé, bylo to zcela jistě naposled. Délka dopravy tohoto přepravce je zcela neodpovidající délce přepravy, kterou Zásilkovna recenzuje na Svých stránkách. Rezencují do 24 hodin, v mém případě to bylo 7 dní.
+ příznivé ceny za kvalitní výrobky
+ vysoká kvalita
+ krásný kamenný obchod
spokojenost
Byl to první nákup,zboží dorazilo rychle v pořádku.
+ Dostupnost, prostředí, obsluha, vše O.K.
- nemožnost parkování
Doporučuji
J
Jirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2017
+ Nabízí těžko dospupné náhradní díly Hario za dobrou cenu.
doporučuji
K
KLena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2017
+ Rychlost a příjemné jednáni slečny na prodejně jsou velkými plus.
- Nejsem úplně spokojena s tím, že v informačních mailech je zakazníkovi "tykáno".
- Nepřijde mi to v obchodním styku vhodné.
Obchod byl rychlý a 100%ní.
+ kvalitní produkty
+ osobní odběr v obchodě v Brně
+ dobrý výběr, nemusím čaje nikde shánět, nemá je moc obchodů
- o
jsem spokojená i s cenou
C
Chroust84
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2017
+ Obchod nabízí jak pomůcky pro přípravu kvalitní kávy doma, tak i čerstvě praženou kávu z vlastní pražírny.
Profesionální obchod.
M
Milli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2017
+ Včasné dodání zboží. Dobře zabalené.
- Nemohu posoudit
Obchod doporučuji. Zboží budu nadále nakupovat.
B
Bohdan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2017
+ - příznivé ceny (i když ne nejnižší, ale to se více než dorovná osobním odběrem)
+ - osobní odběr zdarma
+ - možnost platby na prodejně (nejsou to jen "přeposílači", není zapotřebí čekat, než proběhne převod)
- - žádné
E-shop, jak si jej představuji: Objednal jsem mlýnek na kávu; po pár dnech mi přišla výzva k odběru; dojel jsem na prodejnu, mlýnek si prohlédnul, okouknul jsem menší alternativu, definitivně se rozhodnul pro původní výběr, zaplatil jsem kartou a mlýnek si odnesl.
L
Lidka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2017
+ Rychlost dodání,ochotný personál
- nevím o žádné
Rozhodně doporučuji, ačkoli to byl teprve můj první nákup v tomto obchodě.
