Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1431 hodnocení
5
1408x
4
19x
3
4x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
- u výrobků nemá uvedenou gramáž (čokoládové pasty), nízká gramáž mě dost překvapila vzhledem k ceně
A
Antonín
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2013
+ nákup bez problémů
- nezjistil jsem žádné
můj nákup byl bezproblémů
M
Megi015
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2013
+ Výběr zboží v klidu doma, možnost osobního odběru jinde než v Praze.
- nezaznamenala jsem
Doporučuji.
- Zbytečně hodně drahé poštovné.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2013
+ Nabízí sortiment, který jsem nenašla na jiných e-shopech.
Obchod nabízí zboží, které jsem v jiných e-shopech nenašla. Velmi rychlé dodání zboží. Doporučuji milovníkům kávy.
M
Miloš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2013
+ -rychlost dodání
+ -možnost platby dobírkou
- ------
-rychlé dodání zboží, dodané vpořádku
A
Alice
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2013
+ Výhody srovnatelné s jinými e-shopy.
+ Velmi oceňuji okamžitou reakci na reklamaci kávy a zaslání nového zboží obratem.
J
jarek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2013
Nákup byl náhodný dle internetu.
To co jsem chtěl , jsem dostal, takže spokojenost.
Nemám problém doporučit.
+ Je to přehledný a cenově přijatelný obchod.
- Zatím jsem nenarazila na žádný problém
Zboží bylo rychle přichystáno k expedici, jen trvalo trochu dýl než si PPL balíček vyzvedlo. Jako malou výtku bych dala to, že přestože jsem do poznámky psala, že budu chtít platit kartou, tak dopravce o tom nic nevěděl a přijel na první pokus bez platebního terminálu. Tím se přebrání balíčku protáhlo o den.
A
alweus
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2013
+ Osobní odběr, možnost domluvy termínu odběru zboží.
Rozhodně doporučuji
R
Radek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2013
spokojenost
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2013
+ dobrá komunikace
- škoda, že není prodejna v centru města
doporučuji všem
+ rychlost, kvalita
- nevím o nich.... zatím :-))
skvělá volba
